» Poradna » Notebooky

Za kolik prodat Thinkpad T440p

Dobrý den, chtěl bych se zeptat za kolik by se nechal prodat ThinkPad T440p.Rok starý, v záruce, perfektní stav bez poškozeni, plné funkcni.Processor:4th Generation Intel Core i5-4300M Processor(i5-4300M) | Memory:4GB PC3-12800 | Operating System:Windows 7 Professional 64(EN:English,CZ:Czech) | Hard Drive:500GB 7200rpm | Optical Drive:DVD-R | Wireless Network:WAN Upgradeable; Bluetooth Version 4.0; Intel Dual Band Wireless-AC 7260 | Ports:2 USB 2.0; 1 integrated VGA port; Ethernet; Mini DP; 2 USB 3.0; Microphone/Headphone Jacks; Combo Audio Jack; 2 USB 2.0 (Left); Mini DP; Docking/Port Replicator; 2 USB 3.0 (1 Amp Power); Ethernet | Camera:720p HD Camera | Monitor:14.0 HD LED | Form Factor:Notebook | Included Warranty:3 Year On-site | 9článková baterie.HDD vyměněn za 256 GB Samsung SSD (součást prodeje). Aktuální systém Win10 pro/možnost downgrade na Win7/Win8 pro.

Odpovědi na otázku

Budeme prihazovat jako na Aukru? Nabizim dve kila...

Ja 2 a pol

V Eurech?

Keď Ty taký predáš za 2 kila, potom sa ozvi. Milujem expertov, čo všetko chcú za odvoz ale sami by to nepredali ani za 5000 (príklad)