Za kolik prodat počítač?

Dobrý den,chtěl bych se zeptat, za kolik bych mohl prodat počítač s těmito komponenty: Procesor: Intel Core i3-3220TGrafická karta: NVIDIA GeForce GTX 650 Ti (1GB)Motherboard: MSI H61M-P31/W8RAM: 8GB (2x 4GB) DDR3HDD: 500GBBedna vzhledově starší. Záruka samozřejmě není. Počítač byl postupem času vylepšován. Kdyby ještě na něčem měla záležet cena, informace doplním. :)Předem děkuji za pomoc. :)

Odpovědi na otázku

Max 2k a to i s tim ze podobnou sestavu sezene za stejne prachy s rocni zarukou jako repas, s tou ram o neco vice.Cpu je tak na kancl, filmy a net, to da levou zadni, ale herni to neni ani nahodou.Ty to mas bez zaruky, ale lidi jsou divni a je spousta tech co to koupi i za 3k a ani je nenapadne ze by mohli mit rok zaruky od firmy.

Hry to normálně rozjíždí... League of Legends: 60FPS (medium)PUBG: 20-30FPS (low)CS:GO 90fps (medium) Tak nevím nevím..

zakladovka je obic levna do 1,5k cca, obdobne cpu stalo stoji cca 2k, sice to neni i3, ale je na tom lepe.Jinak ta gpu je z 2012. Polemiku na repas neres, ale co si predstavujes ze ti za to znale da, pokud bude mit zajem. Lama to koupi, ale chce to opatrne. Prece jen nova nejlevnesji sestava s pentium g vyjde podle mne na caa 7k a gpu je samo dalsi vec. Jenze to je v zaruce, je to nove, at je kvalita jake chce, je to to nejlevnejsi jako to co chces strelit, je predpoklad ze to snad pojede, u tveho nikdo netusi co chcipne prvni, treba zdroj, pak hdd, deska, .....

Při prodání po dílech z toho vytřískáš docela dost. Za ten samý procesor jsem v jednom bazaru smlouval na ceně a za 600 Kč mi ho prostě prodat nechtěli. Téčko se prostě v HTPC cení i na litr, i když je to pomalej krám.400-800 Kč - GTX 650800-1000 Kč 2x 4 GB (pokud je to dual rank, tak i více)500 Kč za 500 GB400-800 Kč - deska je LGA1155, i když je to střep, tak patice má vysokou cenu, je to nedostatkové zboží0-200 Kč za bednu

Za odvoz drahý, ale lidi jsou hloupí takže když k tomu dáš pěknej popisek a počkáš si tak z toho pár tisíc bude