» Poradna » Ostatní

Za kolik prodám tento PC?

PC FX 9590+vodní FAN 8x5,0GHz,16GB DDR,R9 270,2xHDDProdám EXTRÉMNĚ výkonné herní PC, které je složeno z HIGHEND komponent dnešní doby včetně vodního chlazení (CPU,FAN, DESKA v záruce od 30-60měsíců. Vše je založeno na základní desce MSI 990FXA GAMING, což známená podporu nejvýkonnějších procesorů FX řady 9xxx, připojení několika grafických karet, speciální síťová karta KILLER E2205 pro hraní online her s nízkým pingem či exceletní 7,1 AUDIO BOOST2, USB 3,1 atd. Na desce je osazen nejvýkonnější procesor firmy AMD s označením FX 9590 s taktem 8x5,0GHz v režimu TurboBoost, který je navíc chlazen vodním chlazením NZXT kraken 31 a dalšími přídavnými ventilátory Corsair. Pro výkon byly i použity paměťi ADATA XPG o velikosti 16GB DDR3 s pasivním chlazením a nízkou latencí CL9. Grafická karta je použita herní série MSI R9 270 GAMAMING V sestavě je jsou dále dva pevné disky o kapacitě 250GB a 1000Gb.Vše je umístěno v celokovové bedně Corsair R330 včetně excelentního zdroje Corsair 650W umožnující připojení více grafických karet. Obsahuje také DWD-RW, výstupy jako HDMI, Display port, USB 3,1, DVI, SPDIF atd.

Odpovědi na otázku

Začni korunou na Aukru a uvidíš.

A nechceš mi říct přibližně za kolik by to šlo?

Nechce se mi zjišťovat současné ceny na trhu.Sečti si cenu, z ní vypočítej tak 75% a to bude možná cena, za kterou to možná někdo koupí. Možná.

Možná za herní Intel. Tuhle stvůru si nikdo s rozumem na hry nekoupí.

A opravdu, ale opravdu nevíme, za kolik ho prodáš.

1 extrémne výkonné, lebo extrémna frekvencia?2. nikto normálny nekúpi 220W CPU s vodníkom. To radšej došetrím na i7-6700 a mám väčší výkon s TDP menším o 155W! Stačí FERA2 922 a účet za elektrinu tiež menší3. 16 GB Ťa nevytrhne4. doska a CPU sú drahé, ale ak nedáš extra nízku cenu, málokto o to bude stáť ak vie o čo ide5. R9 270 nie je nič moc dnes6. znížil si aspoň Vcore, aby to toľko netopilo? Mohol si mať podstatne lacnejší FX-8300 a pretaktovať ho na 4,5 GHz a mať podobný výkon, ale s TDP dosť pod 220W a tým pádom bez vodníka (stačil by FERA 2 1224) a s lacnejšou doskou (s podporou 125-140W)7. Máš aspoň Seasonic 550W?Nechápem kto kúpi FX-9590. S 220W už má problém asi aj Grandis, doska drahá, účet nie najmenší, zdroj nemôže byť najslabší... i5-6500 by mohol ísť na H110/150 a stačil by 400W Seasonic

Kolik zaplatíš za odvoz do Sběrného dvora?!"...Vše je umístěno v celokovové bedně Corsair R330 včetně excelentního zdroje Corsair 650W umožnující připojení více grafických karet..." Chce se mi zvracet!Tohle sestavoval neznalý jedinec a pokud to mělo být na zapařovaní, jako že jo, pak je to krajní nesmysl a ne "high-end"!

Ziástil, že sa na elektrine nedoplatí (s i5-6400 ušetrených asi 150W), alebo že vodník ledva stíha, tak sa toho zbavuje. Zdroja som si nevšimol. So Skylakom by stačil 400W v pohodeeeee (asi aj 350W ak má 6PIN). R9 270 v "high-ende"?

"Prodám EXTRÉMNĚ výkonné herní PC, které je složeno z HIGHEND komponent dnešní doby"To je sranda

To vieš, 5 GHz je 5 GHz.... Čo na tom, že to vytopí menšiu miestnosť a človek to vo faktúre pocíti... Ale 5 GHz a 8 jadro. A ešte si tam môže dať viac grafík. Síce 2x GTX 980 Ti to isto neutiahne, ale ... môže [dať]

njn, někteří lidi si myslí že čím víc "herců", tím lépe. Ani o výkonu "ti herci" až tolik nevypovídají. Ale popis má skvělý, nějaký neznalý kamarád (nebo někdo na Aukru) by to koupit mohl. Ale chlapec se zde přepočítal, zapomněl, že jsou tu lidi, kteří o tom cosi ví.

Čo vidím okolo seba a plus reklamy, málo bežných užívateľov vie základy typu: radšej i3 bez dotykového LCD ako AMD E1 s dotykovým (aj taký som mal na reinštaláciu), alebo reklama na NB s kanc. grafikou "4 GB". Keby to nezaberalo, také reklamy by neboli. Alebo GT 730 so 4 GB. Existuje app, ktorá využije 4 GB u kanc. grafike? Ani GTX 970 bežne 4 GB nevyužije. Koľkí kúpili N2815? Určite sa takých našlo dosť. Ma to 2 jadro, "až" 1,86 GHz, tak to mohlo lákať. Ideálne keby šmejdy z trhu zmizli a boli by len čisto "zobrazovadla" typu GT 710 a potom až GTX 750 Ti, u NB kanc. Geforce 910M s 0,5 GB a potom až herná 950M s 1 GB, N3700 do miniNB a potom až Pentium, ale reálne to nie je

Když je to tak extrémně výkonné, tak proč to prodáváš?

Nemá na účty . Ten vodník je tichý?

Není otázkou za kolik, ale jestli se najde blázen co to koupí. Protože kdokoliv znalý problematice od tohodle dá ruce pryč... Grafika není žádná raketa, zdroj "Corsair 650W " sem ještě neviděl, znám CX 650, RM 650 a pod. ale tohle ne + o chlazení/topení téhle krabice si myslím svoje.Popis zní pěkně, ale tady nemusíš lidi lakovat, každej ví, o jakej paskvil se jedná... Výkonnostně je to tak pc za 15 000 +/- když moc...

Zdroj bude na 99,9% VS řady.

To snad ne... Ale když se tak dívám, není v tom ani SSD ale 2x HDD (ani raid 0/1 pro to není omluva...), takže tomu věřím... :D

Já myslím, že ten jeden disk, 250GB, může být SSD. Ale kdo ví, žejo.Se mi ale zdá, že ten jeho popis je stejně jen okopírovaný z nějakého letáku či nabídky prodejce. Tohle by "normální" člověk tak nenapsal.

hele tak 14-15 klacků, AMD neni na hry . .vodníka to asi taky dnes už ne . . moc problémů, 16 GB ram ? nyní je DDR4, seženeš za 1500 Kč . .

PC FX 9590+vodní FAN 8x5,0GHz,16GB DDR,R9 270,2xHDDProdám NICMOC výkonné "herní" PC, které je složeno z HIGHEND komponent roků minulých včetně vodního chlazení (sotva stíhá). Vše je založeno na základní desce MSI 990FXA GAMING, což známená podporu nejžravějších procesorů FX řady 9xxx, připojení několika grafických karet (pač ta současná za moc nestojí) , speciální síťová karta KILLER Blbost225 pro hraní online her s nízkým pingem či exceletní 7,1 AUDIO BOOST2, USB 3,1 atd. Na desce je osazen nejnenažranější, avšak výkonem zaostávající, procesor firmy AMD s označením FX 9590 s taktem 8x5,0GHz v režimu TurboBoost, který je navíc chlazen vodním chlazením NZXT kraken 31 a dalšími přídavnými ventilátory Corsair, aby to nepadal co pět minut. Pro výkon byly i použity paměťi ADATA XPG o velikosti 16GB DDR3 s pasivním chlazením a nízkou latencí CL9. Grafická karta je použita herní série MSI R9 270 GAMAMING, takže nic moc. V sestavě je jsou dále dva pevné disky o kapacitě 250GB a 1000Gb. SSD nemám, PC je tak rychlej, že by to SSD nestíhal.Vše je umístěno v celokovové bedně Corsair R330 včetně excelentního zdroje Corsair Zjistisicozamodel 650W umožnující připojení více grafických karet. Obsahuje také DWD-RW, výstupy jako HDMI, Display port, USB 3,1, DVI, SPDIF atd.Prodám to za strašně moc penězí, za to by jste si koupili pořádný PC a ještě každý měsíc ušetřili pětikilo na elektřině.

25k, srandista Použité PC s CPU výkonem mezi i3 a i5 a grafikou na úrovni R7 370. Tedy nového PC okolo 15k. Navíc se spotřebou tanku, táhnoucího tanker...Kdyby za to chtěl těch 15k, bylo by to hodně.

Jednou jsem podobnou sestavu viděl na ebay, byla prodána za 10 táců a ten prodejce byl happy, že to někdo vůbec koupil. Ale sejdem se, že lidé vidí napsané výkon a velkou cenu > fakt echt něco a koupí to.... Jinak je rozdíl mezi 95W-115 a 220W.... na papíře od dodavatele el. proudu to je hoooodně vidět..

Jen pro porovnání. Zde je lepší sestava za 8k:http://pc.bazos.cz/inzerat/60086489/Prodam-P... Kdyby už to bylo pryč, je tam i5-2500K + R9 270X, kvalitní zdroj i chlazení. Jen to má méně RAM a nejsou v tom disky. Ale myslím, že za těch 17k, o kolik je to levnější, si kupující jistě sežene klidně i dva několika TB HDD do RAID1 + 250GB SSD + rozšíří RAM na 32GB a ještě mu něco zůstane. Nebo si vymění grafiku za opravdu pořádnou.A zastaralé to bude úplně stejně. Také je to HW z roku 2011, jako AM3+ a ne úplně povedené FX.

A ještě s Hitmanem za 1000Kč Dle mě je sestava navrhovatele s touto cenou absolutně nekonkurenceschopná. Ale trollů je dost, třeba někoho nachytá.

https://goo.gl/ilYp6tJestli on to před měsícem nekoupil za 15k s tím, že to určitě prodá za dvojnásobekJe dost zvláštní, že je to úplně stejný inzerát, jen před měsícem to bylo za 15k v České Lípě a dnes za to chce někdo jiný 25-30k v Kroměříži.

Hoď to do ekulí, nemáš šanci.

R9 270 - extremně výkonné nejužranější procesor a cpu i gpu od AMD To bych nechtěl ani zadarmo, protože se to nehodí ani na hry, ani jako server.. ani jako nic