» Poradna » Ostatní

Za kolik mohu prodat svůj pc?

Zdravím, měl bych dotaz. Za kolik bych mohl prodat můj počítač? Předem děkuji za odpovědi.Popis pc:-Procesor: AMD A8-7650K Black Edition (4 jádro 3.3GHz max takt 3.8GHz turbo) --Chlazení procesoru: CoolerMaster Hyper 212 led Turbo-DVD rom: Asus drw-24D5mt-základní deska: Msi A68hm-E33 v2 - amd A68h-ram: HyperX Fury Black 8GB (2x4GB) ddr3 1866-herní grafika: Ati Sapphire HD 6850 1gb gddr5 s crossfire a 2x aktivním chlazením (větráky)-Hdd: 1x ssd WD green 3D nand - 240GB 1x WD Blue ex - 1TB 64mb vyr. paměť a 7200 ot.-zdroj: Whitenergy atx 2.2 black line 500w-Monitor asus 19' palců-podsvícená klávesnice Crono ck2115-herní myš cobra e-red-herní sluchátka bioshock s mikrofonem a zesilovačem + on/off mic, limitovaná edice-windows 10 home 64bit.

Odpovědi na otázku

Záleží na tvých schopnostech a tuposti kupujícího, ale začal jsi dobře. Prý herní grafika

šlo to napsat normálně, ale vždy se najde houpaci... moment... necituji teď tebe? :( hmm.. to se nebudu snižovat k hlouposti... Jen dovol abych ti řekl, že ta grafika možná není top ale když jsem na ní hrál třeba Euro truck simulator 2 na ultra a full hd tak se to neseká a jede to čistě bez kousání, dále doom 4 též na ultra a bez sekání, World of tanks HD klient maximální kvalita fps 50-55 bez sekání. Hitman 47 - game of the year edition na maximu kvalitu. Jo a dále, né, nehraju nejmodernější hry, nesedím u pc celý den, protože chodím do práce

Wot max kvalita tezko kdyz hra si odkousne neco pres 2GB z grafiky. Ta grafika ma svoje herni dny uz za sebou 😄

Jak jsem řekl, není to top grafika ale vážně na ní hraju a neměl jsem problém s lagy, vím, že si na tom nezahraju nejnovější hry, ani na to nemám čas ale to co jsem tu měl ty hry jsem hrál normálně bez problémů. Wotko už taky nehraju, prostě není čas tak jsem se rozhodl pc prodat a koupit si za to něco do domácnosti

Je fajn ze tam mas ssd ale ten zdroj to zabiji

zdroj mi bohužel vybíral kámoš a tvrdil, že je dobrej, je pravdou, že je trošku hlučnější ale zatím není s pc problém, funguje na 100%, kolik bych si mohl za něj baj-vočko říct cenu?

Ten zdroj neni dobry. Bohuzel je to shit. To ti tu rekne kazdy

Můžete mě říci, jak se vám povedlo na starém 19" monitoru, který má nanejvýš 1280x1024 rozchodit fullHD? Tedy 1920x1080?

širokoúhlé měly i 1366x768 :)

Já bych to viděl tak na 2-3 tisíce.

500 max

Pojďme počítatCPU - cca 500, včetně chladičePamět 1000deska... nechce se mi hledat, max 500grafika, výkon by mohla mít podobný jako GT1030, ale 1GB paměti je totální bída, já bych vůbec takovou věc nekupoval, ale kd+14yž přeženu, možná by to za 1000 prodat šlo.SSD... záleží kolim má zapsáno, konzervativně 1000, možná by šlo i něco jako 1200-1300Ten plotnový disk max 500. Monitor, záleží co to je zač, mám tu něcvo 1366x768, 19 palců a cením si toho na 300.Klávesnice a myš.. zadarmo, kdo bych chtěl klávesnici ve které skončilo kdoví jaké svinstvo a myš... každému sedí něco jiného. Sluchátka... no asi bude taky lepší je prodat zvlášť.Win... tak 2000 tisíce ale lidi za to u takové sestavy moc chtít platit nebudouKdyž tedy počítám, tak cca 6.5-7 tisíc, ale to si bude asi muset kupce nějakou dobu hledat, počítám že za 5 tisíc by se to prodalo snáze.Osobně bych z toho vytáhl SSD které má jediné cenu, a zbytek zkusil prodat za něco jako 3-4 tisíceTeď jsem zběžně koukl na nějaký bazar a... C2D, 6GB RAM, GT1030, W10 Pro, nějaká optická mechanika, prostě funkční mašina... 2500. C2Q z číny 700kč. 400 za 4GB RAM. 3600 a je z toho C2Q s 8GB paměti, GT1030, W10Pro... výkon bude podobný, spotřeba výrazně lepší....