» Poradna » Počítačové sítě

Za jak dlouho se smažou videa z YOUTUBE?

dobrý den,
jsou videa na youtube mazana?... po jake dobe?

Odpovědi na otázku

Pokud je vubec nekdy smazou tak to je tak to je minimalne po 1 roku.
A samozrejme video, ktere porusuje autorsky zakon je smazano mnohem drive.

a proč by je proboha měli mazat???

já třeba jsem první video na YouTube vložil v srpnu 2006 a je tam dodnes!

samozřejmě, pokud někdo upozorní (tlačítkem Flag) na nelegální, tak ho zřejmě smažou hodně rychle...

občas videa mažou i sami uživatelé, např. po upozornění na porušování autorských práv, nebo na žádost dotčeného subjektu který na tom videu figuruje atd.

Raz som tam dal 30-sekundovu uputavku dost zufalej kvality nas 4 roky stary film nahranu z TV Markiza a distributor filmu 20th Century Fox hned pi*oval, tak ju zmazali pomerne rychlo a mne z You Tube poslali vyhraznu spravu typu "este raz a zrusime ti uzivatelske konto".
Niektori distributori tam vsak davaju aj priamo ukazky svojich filmov v (relativne) spickovej kvalite, ine zase to tam priamo nedaju, ale ignoruju ak to tam da niekto iny.
Videoklipy (aspon o takych neviem) nemazu.

... tak z toho bud mudry.