Z170a gaming m3 i5 7600k

Zdravim mam doma cast pc buildu s msi 1070 a mb z170a gaming m3 a mam v planu i5 7600k bude nejaky problem?Predem diky

Odpovědi na otázku

Pokud budeš mít na desce naflashovanou poslední verzi BIOSu, tak nebude.

Pokud do ní naflashuješ aktuální BIOS, tak ano. Se starým se ale na 99% s Kabylake nerozjede. Na flash potřebuješ nějaký Skylake. V nejhorším je třeba koupit třeba toto:https://www.czc.cz/intel-celeron-g3900/18469... Naflashovat nový BIOS a do 14 dnů zase vrátit.

Deska kupovana cca pred mesicem takze asi bude flashnuta ne?

Co je na štítku krabice a na samolepkách na desce?

Na 99% tam bude starý BIOS. Nespoléhej na to.

Nemusí. Mám tu samou kupovanou v listopadu a bios mela z kvetna.

Ne,Kaby Lake BIOS tam asi nebude. Ale můžeš koupit levného Celerona,naflashovat a další den vrátit.