» Poradna » Windows (a jiné OS)

Z win 10 zpět na Win 7

Zdravím,Mám jeden problém. Když jsem do mého PC nainstaloval Windows 10 a poté ho spustil, počítač se začal neuvěřitelně sekat, běžel pomalu a spouštěl se půl hodiny. Tak jsem zpět nainstaloval Windows 7, ale měl jsem ten samý problém. Pomalé spuštění jak PC, tak aplikací a her. Počítač se už ani nedá pořádně vypnout. Musím ho vypínat Hlavním vypínačem (zezadu na pc). Přišel jsem akorát na to, že nynní Win7 používá stejný styl upozornění a tak se domnívám, že v PC zůstaly aplikace z Win10 a abych se jich zbavil, musel bych počítač nějak vůbec zpustit, což nejde. Pro mě jakožto pro hráče a vlastníka her které pro mě jsou důležité je přeinstalace PC nejhorším možným řešením. Nevíte někdo co bych měl udělat abych ho nějak rozhýbal?

Odpovědi na otázku

Píši z notebooku kde jsou Win10 a s nimi problém nemám. Uvědomil jsem si že se ukáže že mám 10 až když jsem dopsal. Takže se na to neohlížejte prosím.

Už jsem to spravil. Bylo to špatným diskem. Po přeinstalaci na Win7 disk odešel. Mám teď nový s Win10 a funguje bez problémů.

Zkus program CCleaner Free version ( https://www.piriform.com/ccleaner ), pročistí a zrychlí počítač. Je ovšem důležité si předem udělat zálohu systému pro případ, že by zásah CCleaneru byl příliš radikální a Windows by po změnách měly potíže.

S Ccleaner od VISTA , WIN7 , WIN8 , I TED WIN10 64BIT nikdy žádný problém. nevím kam na ty vaše hlašky chodíte. Mějte pc čistý od virů a nepiště blbosti. Ccleaner požívá plno lidí a nic špatného nedělá.

Ale neudělá ani nic dobrého.