Z pomalila se mi Geforce 2MX

Mám problém.....Základní konfigurace PC je:Board MSI KT133 pro2, BIOS 2.8AMD Duron 800MHz256MB ram (3T,133MHz)HDD Quantum 20GB, 7200 rpmMSI 8817 Geforce 2MX 32MB (ovl. přiložené ke kartě)DIRECT 8.0a CZHlavní problém je v tom, že se mi v poslední době dosti zpomalili hry tím způsobem, že v určitých intervalech se obraz jakoby zasekává a výsledný dojem je děsný.VIA Drivery mám ty nejnovější. (4in..34)Tak jsem začal hledat chybu....Od kámoše který má stejný stroj, jen s těmito rozdíly (board MSI KT133A Turbo, ATI Rage 128pro)jsem si ho půjčil a začal testovat a zkoušet..Vytvořil jsem si univerzální WIN98se, které jsem měl na vzláštním disku,s polu s dalšími testovacímy programy (3D Mark99Max, Sisoft Sandra). Tento disk jsem nejprve připojilna už zmiňovaný stroj, vše najelo a započalo testování..Ve 3D Marku byl celkový test 4400, Syntetic CPU 7200 ????Po té jsem vyměnil grafiku za ATI. No nečekal jsem co se stalo. Jednak hry běhaly normálně av 3D MArku byl výsledek takovíto: celkový test 3200(slabší grafika), syntetic CPU 12500!!!!! (to jsem nečekal)Hlavně, že vše běželo normálně!!!Tak mě to nedalo a zapujčil jsem si od kamaráda druhou, ale na chlup stejnou Geforce 2MX. Vsadil jsem ji doPC a vše se opakovalo. Tak jsem si řekl, že vše vyzkouším na druhém PC, kde je základní deska MSI K7T Turbo.A jak to dopadlo? Úplně stejně!!??Prostě s ATI Rage128pro celý stroj maká líp než s Gforce 2MX????? Nejhorší na tom je, že to donedávna makalo se stejnými ovladači na videokartu jak z partesu, akorát s NHL2001 byly problémy. Po těchto testech jsem vyloučil chybu v hardwaru.No ještě mě napadlo neinstalovat DX 8.0a a vše zopakovat s DX 7.0a, uvidím...(to bylo jediné, co se měnilo)Obecně se mi jeví, že se PC chová celkově pomaleji (kopírování, mazání), jakmile vyměním kartu za ATI vše běhá cca 10x rychlejc.Proto se ptám, jestli někdo nenarazil na stený problém!!!!!! a jak z toho ven.

Odpovědi na otázku

Preinstalovat windowsy...PS: Od jiste doby zasadne kupuji pouze ATI...

Pozor! Windowsi jsou nově nainstalovaný a nic na nich jiného než testy instalovaný nejsou

Mam stejny problem, ale nemuzu prijit na chybu. Predtim jsem mel OEM GeForce 2MX -400 a problemy jsem nemel !!! Podle mne nesedi nejake ovladace karte Microstar...

No, musím se sám strapnit...Už jsem na to přišel!  System brzdili spuštěné komponenty, které makaly na pozadí a zůstali tam po předchozí a nekorektní odinstalaci ovladačů pro ATInu. Tak jsem je vyhodil a vše začalo makat jak má!!!   Zaplať pámbůch. Z toho plyne poučení.....Před instalací ovladačů pro novou grafiku, vždy staré zprovodit ze světa!!!! Hlavně v případech, kdy se přechází z jiného čipu na druhý. potom si člověk na dlouhé večery z nepříjemní život!!!!!!!!