» Poradna » Mobily

Z PC nechce skopírovať video na mobil Xiaomi note8

Ahojte, potrebovala by som sa poradiť. Neviem z akého dôvodu zrazu mi neide skopírovať súbor z PC na telefón (Xiaomi Rebmi note 8T). Na telefóne mám povolený prenos súborov a aj dostatok voľného miesta. Súbor ktorý by som potrebovala tam dostať má 5,86 GB a voľného miesta na SD karte mám cez 10 GB.Keď si dám skopírovať súbor z PC na telefón odznie iba systémový zvuk ako keď si nevšimnete vyskakujúce okienko čo musíte uprednostnte potvrdiť. Ale ne objaví sa žiadne okienko. Do teraz všetko išlo pohode, skúsila som aj reštartovať aj PC aj telefón a stále nič. Ďakujem za každú radu :)

Odpovědi na otázku

SD kartu máš zformátovanou na FAT32, který umožňuje max. 4GB soubory. To je příčina.

... teď jsem to zkusil na note8pro na SD do Download video.avi /600MB/ a jde přehrát dobře - OK ...