» Poradna » Notebooky

Z ničeho nic zhasl displey kontrolky svítí a na displej je kolečko jako že pracu

HP Elitebook 8540 p.najednou zhasl displey a je na něm pouze symbol ze pracuje.kontrolky svítí. Moc dekuji

Odpovědi na otázku

Je vidět, že jsi slušně vychovaný, když tak moc děkuješ.Ale to, že děkuješ svému HP Elitebooku za to, že pracuje, nám nemusíš oznamovat.Přesto za to, že jsi nám to napsal, děkuji.

Ještě bývá zvykem pozdravit, když se někam vleze... A když pracuje, nech ho pracovat a nebo ho restartuj.