» Poradna » Notebooky

Z ničeho nic se mi vypl notebook

Dobrý den, hrál jsem na svém Lenovo Legion Y520 remake Mafie a z ničeho nic se mi můj notebook tvrdě vypnul. Po vypnutí nešel zapnout a když jsem zapojil nabíjecí kabel, ledka znázorňující nabíjení nesvítila. Notebook mám od roku 2017. Cením si každé rady, děkuji

Odpovědi na otázku

vyndej baterku a připoj napájecí adapter-- Když pojede, tak ti odešla baterka.A já osobně už měl NTB, kdy při vadné baterií nefungovalo ani napájení ze sítě.

No, to už tak bývá, že něco funguje a najednou se to pokazí. Buď odešel zdroj a baterku máš už spotřebovanou a nebo prostě odešla základní deska.