» Poradna » Notebooky

Z netobooku nejd

Ahoj,můj problém spočívá v tom, že při přehrávání hudby přímo z notebooku nejde žádný zvuk, ani přes jack do sluchátek. Ale při napojení na TV přes HDMI, TV zvuk z notebooku přehrává.Všechny ovladače mám v pořádku a povolené. Všechny výstupy taktéž.Problém nastal z ničehonic, nepředcházela mu ani aktualizace systému.Předem díky za nápady

Odpovědi na otázku

Ale nekecej, že si se v tom nehrabal! Jaké zvukové zařízení sis nastavil, takové máš!

mozno mas len jklavesosou skratkokou Fn pls daco vypaty mute zvuk

Mozes pridat fotku driverov? Audio driverov

este mozes mat len prepli zvuk na hdmi nemas v prehravacich zariadeni len vypnuti jeden?

Přestaň lhát, nic se nestane samo. Co si s nastavil to máš.

Ziadny pruser sa nekona, III svetova nebude."Ale při napojení na TV přes HDMI, TV zvuk z notebooku přehrává."Takze mas presmerovany zvukovy vystup na HDMI.Ked chces presmerovat zvuk na analog (přes jack do sluchátek), tak to musis systemu oznamit.Ako? Skus Vestirnu.Neuviedol si ani OS ani typ notebooku.