» Poradna » Mobily

Z mobilního telefonu Doogee X5 nejdou stáhnout fotky do PC (do notebooku ano)

mám telefon doogee x5 a nemohu z něho stáhnout fotky do pc ,ale na notebooku to jde poraďte co dělat přes usb to nejde //Upraven nicneříkající titulek "Počítač". Dodržujte pravidla:"Napište titulek co nejpřesněji. Jen podle titulku se ostatní rozhodnou, jestli si váš dotaz přečtou.Pište vždy jednoznačné titulky, nikoli pomozte, dotaz a podobné texty."//

Odpovědi na otázku

Co to znamená "nejde stáhnout"? Jak se to projevuje a lidí při stahování na notebook a PC?

ne ...lidí..., ale "liší :)

možná že jsem to špatně napsal,ale fotky nejdou z mobilu přenést do pc pomocí USB kabelu.vůbec to nereaguje.ani z pc do mobilu. v manuálu telefonu je napsáno že stačí spojit USB kabelem s pc a můžu soubory přenášet,bohužel.možná mi poradíte díky

Jen podotknu, že mám stejný problém. Po připojení USB je zobrazena nabídka vyměnitelného discu ( SD ) karty, ale fotografie jsou uloženy v telefonu, ikdyž výchozí místo pro zápis je karta SD. Jednoduše : Je to šmejd, který nestojí ani za recenze. Nedoporučuji tento telefon vůbec kupovat.

"mám telefon doogee x5 a nemohu z něho stáhnout fotky do pc ,ale na notebooku to jde poraďte co dělat přes usb to nejde".Takže přes USB to nejde. Jak to stahuješ do toho notebooku? Přes BT či WiFi? A proč to nemůžeš do PC stáhnout stejně jako do notebooku?

Podařilo se mi stažení fotografií z paměti telefonu tím, že jsem odebral fyzicky z telefonu SD kartu a telefon opětovně připojil k ntb. Potom se mi fota načetla.....

Musíš na telefonu v nastavení najít Připojená zařízení a mělo by tam být USB, tam vybereš Přenos souborů nebo Přenos fotek.