» Poradna » Programy

Z AVI do MPEG

Na i-dnes vyšlo doporučení na převod z AVI do MPEG na program Any Video Conventer. Nějak se mně nedaří-asi půl hodiny to běží a vyplivne to opět AVI. Nevím, kde v nastavení dělám chybu. Mám však Pinnacle 10.7 - mohl bych zde převádět filmy ve formátu AVI do DVD?

Odpovědi na otázku

Smím se zeptat proč to chcete převádět? Obecně AVI není kodek, je to jenom "kontejner" vněmž může být video a audio reprodukovatelné pomocí různch kodeků, třeba i MPEG2.

Mám staženo několik filmů, ale nehraje mě to na mém DVD rekordéru a ani na přehrávači.

skus Total Video Converter

Su dve moznosti. Pravdepodobne tvoj dvd prehravac neprehrava divx. Tak v tom pripade to musis previest do formatu dvd. www.stahuj.centrum.cz ...
Alebo tvoj prehravac divx prehrava, ale filmy ktore mas disponuju kodekmi, ktore bohuzial tvoj dvd player nepodporuje. V tom pripade to treba previest total video converterom alebo media coderom a ako vystup zvolit Xvid. www.stahuj.centrum.cz ... Ja mam Panasonic s biednou vybavou firmware a napriek tomu mi toto vzdy pomohlo.