» Poradna » Web a internet

YT titulky

Zdravím, YT mi automaticky prehraval anglicke titulky, taky mi nabizel moznost prelozit komentare. Z niceho nic se to zmenilo, vam taky? Ted musim napr pri kazdem dilu pokzazde menit jazyk titulku a uz mi to ani nenabizi preklad komentaru. Do nastaveni jsem zajiste koukala, ale nic.

Odpovědi na otázku

Nevím já jsem ani jedno z toho nikdy moc nepoužíval. Ale asi se něco měnilo, protože to bude tak týden max dva týdny co jsem zaregistroval že mi YT ve větší míře nabízí třeba 3, 5 nebo i 10 let stará videa. To dříve nedělal.

Nabizeni starsich videi je OK.Ale blbe je, ze uz nejakou dobu mi YT nabizi videa, ktera uz jsem videl. A to pochopitelne neni zadouci funkce..Preklad komentaru mi YT (nastesti) nenabizel nikdy."Vzdy zobrazovat titulky" jde zaponout v Nastaveni. A je tam nastesti zatrzitko zvlast i pro tu automaticky generovanou parodii na titulky, ktera funguje prachbidne i na dokonale vyslovovane anglictine.