» Poradna » Web a internet

Youtube

někdo kdo by mi prosím poradil s něčím ohledně youtube? Mám tam problém, ale nejde sem poslat fotka aby jste pochopili o co jde 🤔

Odpovědi na otázku

Toto sem můžeš dát přes nějaký web, třeba tento:https://ctrlv.cz/

A nepomohl by jste mi prosím třeba přes messenger? jsem na telefonu.

Co bys ještě nechtěl? Dávat ti na sebe kontakt?

A co kdyby ses namáhal popsat problém sem a nebo dát fotku?

Nic nevím, nic neumím, ničemu nerozumím a jsem líný i popsat problém. /ale možná ani to neumím/ Podej prst a je v pr--- celá ruka. Tak takovými stavy a situací se dál nevyplatí zabývat, natož pak delší dobu babrat. Neskutečné.

Ale docela hezká holčička na profilovce :D Hlavně že ochrana osobních údajů, ale mail si tu dají někteří...

Messenger mi přijde celkem drahý na výměnu informací:https://www.messenger.cz/sluzby/ceniky-ke-stazeni.... když si tu můžem normálně psát

Můžeš mu napsat na Facebook , člověk toho jména je tam jen jeden. Teda pokud tento dotaz nepoložil třeba jeho Otec. Nebo pokud ten mail, tady uvedený, není podvržený.

Sakra otec malé o...

Tak, dovi dopo.