» Poradna » Web a internet

Youtube

ahoj.-) doufám že zde naleznu radu a předem děkuji za ni. už delší dobu si na cd v mp3 dělám výběr taneční muziky a rád bych se o to podělil na youtube. ale jak to tam dostat když na jednom cd je 100 kusů skladeb a to vše v mp3? jak to nahrát aby skladby navazovaly jedna na druhou bez přestávky hrál třeba jeden výběr 100 songů v kuse? těch výběrů největších hitů taneční dance muziky už mám přes 100 cd a rád bych je na to youtube pověsil všechny..-)

Odpovědi na otázku

A ty máš k těm songům autorská práva?

Musíte udělat video a vložit do něj audou stopu - tu MP3.Nicméně jak kolega píše, máte svolení autorů? YT má automatickou kontrolu na licencovaný obsah a když to zjistí automaticky to audio ztlumí a do vyřešení z vaší strany buď odstraněním závadných audio částí (stačí odkliknout na YT) nebo po tom co si s držitelem autorských práv sjednáte schválení. Nečekejte ale že to bude zadarmo. Hrubé porušování autorských práv může vyustit v permanentní ban na vytváření jakýchkoli YT kanálů a vkládání obsahu do doby dokud vlastník práv YT neřekne že jste si to vyřešili - zaplatil jste pokutu, odseděl trest....

děkuji tak to nic z toho nebude, to raději budu jen poslouchat na cd.-)

Netuším co je to za muziku, ale pokud jsou to aspoň trošku známí autoři, kteří jdou s dobou, tak můžete použít třeba spotify a udělat si paylist, to samé půjde udělat i na YT pokud najdete skladby co chcete

Někde jsem slyšel od DJ že když ty songy koupí na beatport tak lze udělat mixtape (set) na YT.Je to možné?

To záleží k čemu všemu vás nákup opravňuje, tzn. ano je to možné, ale tyhle služby neznám, třeba u fotobank si kupujete právo užít obrázek a ceny se liší k jakému účelu (například web, tisk, video...), na jak dlouho, zda to koupíte exkluzivně pro sebe nebo že stejnou fotku může použít i někdo jiný...

podľa tvojej otázky tipujem, že ani tie mp3jky nemáš legálnou cestou..začni používať legálnu službu na stream hudby a nerieš hovadiny..youtube je hlavne videoslužba a zasierať internet tvojimi nelegálnymi výbermi nie je najlepší nápad