» Poradna » Web a internet

Youtube vs firefox

Zdravím,mám takový problém.Používám firefox 79.0.Když si chci přehrát video na youtube,tak se mi tak na 2 sekundy spustí a pak zničeho nic se věčně začne načítat a už to video nepřehraje.Pořád a pořád se načítá.už si s tím nevím rady,vypnul jsem hardwarovou akceleraci a pořád nic.Nevíte čím to muže být,díky za rady,na jiném browseru to nedělá.

Odpovědi na otázku

Click on green https padlock when you are on youtube, and allow autoplayIt fixed that problem for me.

Že by nějakej doplněk ve FF na blokování reklam?

Vycistit komplet cache, cookies a tak si skusal? Neblokuje prehravanie nejaky plug-in? V menu "pomocnik" skus kliknut na "restartovat a zakazat doplnky" mozno sa to umudri.

tohle jsem zkoušel a pořá to samé.Obnovil jsem firefox a vypadá to,že to jede,tak uvidím.Díky za rady.