» Poradna » Mobily

Youtube video

zdravím prosím o radu po delší době jsem se pokoušel nahrát na youtube video ale bohužel problém je v tom že mi to píše že soubor je veliký cca 4,5 giga nikde v nastavení jsem nenašel jak to změnit předem děkuji za vaše rady :)

Odpovědi na otázku

A proč je tak velký? Jaké má video rozlišení a délku?

video je ze záznamu hry video je dlouhé 25 min video má rozlišení full hd

Tak to chápu, že s tak nesmyslnou velikostí ho nechce. Když ho správně překóduješ, tak by se mělo vejít v pohodě do 1GB.

zajmavé je že když natačím na gopro ve full hd v 60 fps délka videa je 12 min tak nebyl problém proto jsem si kupoval notas který v sobě má ten záznamový program a mohl to rovnou hodit na youtube a ty mě tady píšeš že to mám překodovat za tvojí radu jsem rád ale kódovat fakt neumím

nacpi to třeba do Handbrake, v přednastavení (presets) máš pod Web volbu pro Youtube HQ 1080 60p. Chvíli si počkáš a pravděpodobně z toho vyleze mnohem menší soubor, který už na YT nahraješ.

stažení Handbrake:https://handbrake.fr/rotation.php

How long can YouTube videos be 2019?15 minutesEnabling Longer Videos In YouTube. By default, YouTube allows video uploads that are up to 15 minutes long. If you try to upload videos longer than 15 minutes, the upload will fail.Takze nemas problem s 4,5GB ale s minutami. Nahraj tam par videi a potom ked ytb uzna za vhodne ti povoli dlhsie

roobe díky moc musel jsem ověřit svůj účet pomocí tel čísla a sms video jsem nahrál jsem spokojen ještě jednou díky s čím ale nejsem spokojen že jsem místo 60 fps nastavil 30 ale to už je moje chyba

Keď ste v škole preberali inrerpunkčné znamienka preberali, meškal si? Telefony to už dokáže doplniť aj za Teba.