» Poradna » Web a internet

Youtube video se zasekne

Ahoj, asi od včerejška se mi stane to, že když kliknu na nějaké video na YouTube tak se mi většinou přehraje pár sekund a zasekne se obraz tak i zvuk za dalších pár sekund. Takhle to asi vydrží 10 sekund a Chrome mi napíše Stránka nereaguje.ChromeWindows 10

Odpovědi na otázku

Ahoj, zkus mrknout, jestli míš v chromu nějaké nainstalované doplňky, které to przní (settings > extensions).Taky bych zkusil instalovat novou verzi Flashe, třeba se prní ten...https://get.adobe.com/cz/flashplayer/Zkus jiný prohlížeč... IE, Opera, Firefox.. jestli to tam jede a neni to jen chyba Chromu. Kdyžtak zkus reinstalvoat Chrome. Možná se připosral :).Víc mě nenapadá :)

Ako bolo napísané, skontroluj si flash. Ale Chrome má prednastavené html5. Takže flash sa musí povoliť. Takže si skontroluj plugin pre Chrome NPAPI flash (ktorý je defaultne vypnutý).

Zkoušel jsem tu co je napsané a nic nepomohlo a v IE to je de v pohodě