» Poradna » Programy

YOUTUBE: proč nenajde video na mobilu?

ahoj, mám násl. problém: vyhledám na yoube "marilyn manson dreams" . Na PC mimo jiné dostanu (jako první 2 vyslekdy)
- Marilyn Manson - Sweet Dreams (Are Made Of This) -- od užvatele ...VEVO
-Marilyn manson - Sweet Dreams (Official Video) ---od PainTeInsulta

Používám WIndows 7,Ultimate, Operu.

Nyní stejnou věc vyhledám v mobilu. Problém je že videood ...VEVO vy výsledcích není. Jak je tohle možné???

PS: telefon nokia e71+hack, připojení k netu stejné jako v PC, používám integrovaný program youtube.

Odpovědi na otázku

To máš chytrý telefon?Smiř se s tím,dokáže rozeznat dobrou muziku.Manson není muzika.

hahaha, třeba to od PaintIstea a další5 je klip se stejným zvukem, případně lyrics!

v mém dotazu napadlo slovo muzik

a jaky by tedy ten telefon měl tu muziku vyhledat, když v okamžiku zobrazení žádn klip nebyl stažen!?

Můžeš odpovědět?

jde o to, že VEVO si označuje většinu, neli všechny videa tak aby nebyli přístupné na mobilech, tabletech atd. kdybyste si tohle video dal třeba na twitter/facebook a kliknul na direct link tak se vám zobrazí hláška Toto video nelze přehrát na mobilních přístrojích nebo tak nějak. nechápu co uploadery k tomuto zablokování vede...

Aby sis muziku koupil omg, co asi jinýho.