» Poradna » Ostatní

Youtube-porblém s právy

Zdravim, potřeboval bych poradit. Chci uploadnout na youtube video, se sestřihem ze sezony jednoho fotbalového týmu, pote co sem to nahrál bylo "zablokováno" s tímto popisem:"RFAT Complete Movement - PN-RFAT", záznam zvuku spravuje: 0:41AdRev for a 3rd Party Vizuální obsah spravuje: 0:23UEFAano, použil sem záznam z čtsport, natočený s frapsem a mp3 z youtubedo popisku videa sem napsal majitele záznamu, log a hudby ve videu použité ale ani to nestačilo.Čím to je že sestřihů ze zápasů EL najdeme na youtube spousty, ale mohli být zveřejněny a moje je zablokováno? a jak se tomuto kroku vyhnout? předem děkuji.Navíc užitá huební stopa je překryta jinou (konkretně pisnička překryta komenářem, tudíž by to nemusel youtube sam od sebe rozpoznat...ale boužel. Předem díky za odpovědi :)

Odpovědi na otázku

Hudební stopa je navíc ořiznuta a byla použita i v jiném mém videu, kde problem nebyl

Ty jsi nepoužil žádný střih? Jen si doplnil jiný zvuk?

Pokud myslíš video tak ano použil, je to sestřih z mnoha zápasů, jen určité pasáže, do toho vložené texty, nezkopiroval sem video a jen přidal hudbu jestli se ptáš na tohle :D

No ořizl sem oficiální hlavičku uefy (kde se ukazuje skore a čas) a už problem neni, a to ani s audiem (nechápu proč) :D