» Poradna » Web a internet

YouTube odběry

Mám dotaz na mém kanále mám 23 odběrů ale když se podívají kamarádi tak tam mám 8 odběrů prosím pomoc!

Odpovědi na otázku

Vykřičník nikdy nedokládal dotaz

A co mají tví kámoši očumovat tvé odběry se dívím, že jim to YT nezatrhne zcela. Jsou to tvoje nebo jejich odběry no tak!

Zdravím! Neboj.. Počkej si jeden den.. Pak by to měli všichni vidět.. Jsou to bugy youtube. Taky se mi stává, že když vidím 2 230 odběratelů tak tam všichni vidí třeba 2 021 odběratelů. A pak jim to tam doskočí. :)

ano má pravdu stačí si počkat den nebo více a májí to tam všichni i mě se to stává

dík a dej like na alexhudok sem youtber

Buďme rád ak mi dáte odber. Ďakujem

Když mi dáte odběr na můj kanál rád se s vámi domluvím a dám vám také odběr. ☺ Dík moc.

Takhle se Jmenuju na YouTube.

Budu moc rád za chci dosáhnout 50 subs aa mam39subs prosim podpoříte me děkuju.

Mě stejně nikdo odběr nedá

Ale dá. (:

Jirka král

Jde ti ho dát

LEBO

Tary

skus jít do nastavení a tam si to nastav

Prosím dejte mi na tento kanál na yt odběr.

prosim chtel bych aby ste my dal nekdo odber kdo da odber tak mudam taky odber (odber za odber) a lajki za lajki)