» Poradna » Web a internet

Youtube na smart TV

Zdravím prosím o radu. Nevíte jak zablokovat ostatní uživatele v síti aby nespouštěli youtube na mé smart TV.

Odpovědi na otázku

To nijak nejde.

A jak ta TV pozna, ze tam sedi nekdo jiny..?

Asi to myslel tak ze ked pozeraju youtube cez mobil, tablet tak si to prepnu na telku

Tak nastav na WiFi heslo. Potom to neříkej sousedům atd.

Jenom trouba si připojí TV přes wifi. TV se připojuje zásadně kabelem!

uz si to pochopil, ci stale nie?

Nedělej di starosti, Ty to nepochopíš nikdy!

Sousedi heslo neznají ale nebydlím sám. A zkoušel jsem i kabel a pořád stejný vysledek.

Pak musíš přístoupit k fyzickému dohledu. Musíš na to nonstop dohlížet a vždy když uvidíš že si to někdo spustí, tak mu dáš po hubě.

jedině tak, že YT aplikaci odinstaluješ... pokud má někdo k té TV fyzický přístup, není pro ně samozřejmě problém spárovat si svůj mobil/tablet právě s tímto televizorem