» Poradna » O Živě.cz

Youtube komentáře

Dobrej dnes jsem zapnul YouTube a když jsem si zobrazil komentáře tak je tam možnost překladu komentáře ale přeloží se to do polštiny a ne do češtiny. Kontroloval jsem všechno mám nastavenou češtinu všechno jak by mělo být, žádné změny v mým účtu. Stalo se vám to taky? Možná nějaká chyba že strany youtube kdo ví?

Odpovědi na otázku

Jakou ti tvuj poskytovatel internetu prideluje IP adresu?Google ma obcas takovy debilni tendence nabizet jazyk podle geolokace IP adresy.