» Poradna » Web a internet

Youtube 5+1

Zapojil jsme si 5+1 bedny a zdá se že nefungují na youtube ve firefoxu a v chrome beta. Mám windows 10 insider release p. Dá se něco udělat aby to fungovalo? :) ve VLC to to chodí jak má.

Odpovědi na otázku

protoze na youtube neni prostorovy zvuk (vetsinou pouze stereo), musis si spravne nastavit zvukovou kartu, aby ti hraly

Zkus prohledat ovladače zvukovky a nebo doprovodné programy, zda tam někde není nastavení/zaškrtávátko, které ti umožní rozšířit stereo zvuk i do dalších reproduktorů.