» Poradna » Web a internet

YouTube - vložení poznámky do videa

Zdravím, mám dotaz k post-editování videa na youtube. Řekněme, že je video, kde je chybně uvedená informace a potřebuji tuto informaci změnit. Nahrávat video znovu, když má > 400tis. zhlédnutí je nesmysl a potřebuji vložit např. poznámku do konkrétního času ve videu s upravenou informací. YouTube znemožnilo vkládání poznámek v roce 2017 (https://dotekomanie.cz/2017/03/youtube-ukoncuje-... ), ale snad existuje nějaká forma editace i v roce 2019. Víte, prosím, o něčem?Díky, J.

Odpovědi na otázku

Možná hloupá otázka - co podpora youtube nebo jejich diskusní fórum?

Díky, zkoušel jsem, ale na to musí být člověk v partnerském programu, tj. splnit několik požadavků (> 1000 odběratelů, propojený účet AdSense, > 4000 sled. hodin, atd ....). Což nesplňuji. ------Komunikace s týmem podpory pro autory YouTubeJste-li členem Partnerského programu YouTube, můžete získat přístup k našemu týmu Podpory pro autory.

Aha, to jsem netušil

Díky za reakci. A co je, prosím, to jejich diskuzní fórum? Nemůžu to dohledat.

(Pokud někdo bude řešit podobný problém), našel jsem článek "Make changes to uploaded videos", podle kterého není tato editace možná, pouze závěrečné karty. [https://support.google.com/youtube/answer/57404]

Titulky vkládat nejde?

Díky za reakci, samozřejmě titulky vkládat jdou, ale 95% sledují video Češi a 4,9% Slováci. Jestli si někdo k českému videu zapíná české titulky, tak je to promile a i to je hodně. Takže to mi to úplně nevyřeší.