» Poradna » Programy

Youtube - Uživatel, který toto video nahrál, ho nezpřístupnil pro vaši zem

Co to jako má být ? Postupně mi další a další moje oblíbené písničky hlásí které má pod správou VEVO"Uživatel, který toto video nahrál, ho nezpřístupnil pro vaši zem."Nechcu být sprostý ale to si děláte kur** prde* ne ?

Odpovědi na otázku

A co ma spolecneho VEVO a zive.cz?

protipirátská ochrana v některých zemích si vydavatelé vynutili znepřístupnění videí některých interpretů... odkaz na to, že "uživatel ho znepřístupnil" je sprostý alibismus, pokud to není přímo kanál konkrétního vydavatelství...

co to je za video, dej odkazzkus to otevřít z Opera _ Turbó modanebo Chrome _ Transalator (Google.com _ transate.google.cz nebo .com jak tam je)

A tak už jsi dneska vypadal celkem rozumně Opět jsi nezklamal

tak trochu nechápu co má s nepřístupem k videu společná opera ....ale videa která nejdou načíst jsou od kanálu VEVO - ten má snad všechny zahraniční interprety(ty nové, populární) respektive jejich videa ve svojí správě. Některé ještě načíst jdou ale přibývá čím dál víc videí které ne.Tak mě napadlo, nešla by nastavit USA proxina jenom na youtube stránky ?Doposud mi protipirátská strana nevadila, věděl jsem že existuje a že hlásá sr**** ale jenom kecali, ale tohle už je moc, čeho tím chtěj sakra dosáhnout? K nasr****** českých uživatelů? S tímhle by se fakt mělo něco dělat než bude pozdě. Za chvíli nám tu bude blokovat google vyhledávač protože se na něm dají najít nelegálně šířená díla.Uff... dlouho už mě nic nezvedlo nic ze židle jak toto.

Taky jsem si donedávna myslel, že videa na youtube (kromě 18+) jsou dostupná všechna pro všechny. U písniček mi to nevadí, to se stáhne kdekoli, ale víc mě to rozčarovalo u kanálu Olympijských her v Londýně, kde si nemůžu prohlédnout celé záznamy z jakékoli disciplíny. Nevím, proč bych měl doplácet na to, že žiju tam, kde žiju. Jednou je to na youtube, tak by to mělo být přístupné komukoli.

Zaznamy z OH jsou snadno dostupne jinde. Jde jen o to, zda respektujete prava "vlastnika olympiady" nebo ne. OH jsou hezkou ukazkou toho, proc by ta prava v nekterych pripadech byt respektovana NEMELA.(Cimz se dostavame na horkou pudu nejen z hlediska zakona, ale zejmena moralky.)