» Poradna » Web a internet

YouTube - kvalita 360p (nelze víc)

Dobrý den,nedávno mi jaksi začal haprovat YouTube. Dřív jsem mohl kliknout na ozubené kolo a sám si nastavit kvalitu videa (360, 480, 720, 1080). Jenže z neznámého důvodu mi zničehonic tato volba zmizela a když dnes kliknu na ozubené kolo, jediná dostupná kvalita je 360p.Mám starý pomalý PC (ale nikdy ne tolik, aby se mi jedno video nestačilo načíst). A v nastaení YouTube je zaškrtnuto: "Vždy vybrat nejlepší kvalitu vzhledem k připojení a velikosti přehrávače "Prosím poraďte, jak si opět získat možnost vybírat z více dostupných kvalit. Děkuji mnohokrát

Odpovědi na otázku

Predpokladám - videá idú vo flashi. YT už preferuje html5. Ak to prehliadač podporuje, povoľ prehrávanie v html5.

Děkuji za radu, avšak stále to nefunguje. Píše mi to: "Přehrávač HTML5 se aktuálně používá, kdykoli je to možné. "Zkusil jsem kvůli tomu i zakázat shockwave flash a nic. :/

Na to nemá typ PC vliv, načíst to půjde i na staré P4 / C2D / C2Q otázka pak je, jak rychle a v jakém rozlišení to pojede bez trhání, ale načít to jít musí.> Dělo se před tím něco s prohlížečem nebo OS? Myšleny optimalizace, mazání systémových dat, zavirování a léčení, instalace SW - a pokud, tak co?

Jestli se nemýlím, tak se to stalo poté, co mi u Firefoxu proběhla aktualizace.Pár virů jsem u sebe měl. Používám antivirus Comodo a teď by měly být podle všeho zlikvidovány (problémy včak nastaly ještě ve chvíli, co byly tyto viry v "karanténě"). O mazání systémových dat nic nevím.

Ještě jsem si vzpomněl, že jsem z určitého důvodu byl donucen k instalaci či aktualizaci určitého QuickTimu (nevím proč jsem to dělal, ale možná je tohle ten důvod)

QT většinou vyžaduje SW, dnes už jinak je málo důvodu ho na Winech mít. Bývají to grafické / video programy. Neměl by mít vliv na tuto věc. Další a v jiných prohlížečích problém nemáš?

Na tomto počítači jiné prohlížeče než Mozzilu nespustím. Všechny ostatní okamžitě spadnou. Ale na prohlížečích jiných počítačů se tento problém nevyskytuje.Chtěl bych se zeptat, jestli není možné, aby na to měly vliv zásuvné moduly? Protože tam mám taky neurčitou chybu. Když si nechám zobrazit Stav zásuvných modulů, běží mi tam pouze ono rotující kolečko, klidně i patnáct minut a nic jiného se neděje.

Máš tam pěkný svinčík. A odstranění virů rozhodně NEZNAMENÁ odstranění paseky co v systému napáchaly - tu vyhledá a opraví KDO?!!Obnov systém ze zdravé zálohy. Pokud na to kašleš a zálohu si neděláš, čeká tě otravná přeinstalace.....

Viz výše HTML5 a pravý klik kdyby jsi si nebyl jistý:http://abload.de/img/snap8017tgu69.png

Co si vzpomínám, tak jsem měl na FF podobný problém. Nezobrazovala se tam kvalita 480p. Nižší i vyšší byla OK, ale 480p se nenabídla. Přitom v chromu se nabídlo vše. A i ve starém flash přehrávači bylo vše. Ale myslím že někdy v době, kdy youtube začal nabízet 60 fps, tak se mi objevilo i 480p v tom FF. Jen nevím zda to bylo tou aktualizací YT, nebo jestli se ve stejnou dobu neaktualizoval i FF.

U FF stačí zkusit nový profil a uvidí.

najdi si doplněk na zobrazení linku pro stažení a tam ti nabídne dostupné kvality