Your case had been opened - pří startu pc, co s tím ?

your case had been opened - pří startu pc, co s tím ? říká to něco ve smyslu že mám otevřenou case, prý snad to jde vypnout někde v biosu nebo je jiná možnost? mám nějakou hi-tech skřín, značku nevím. díky

Odpovědi na otázku

Spíš si myslím, že říká, že skříň byla otevřena. Jak správně říkáte, je na to volba v BIOSu, ale název si nevzpomenu (asi něco jako Intrussion Alert, ale to opravdu tipuji). Asi jste to rozebíral a po zavření to asi pořádně nesedí. Takže buď zkusit znovu a lépe zakrytovat PC nebo zakázat patřičnou volbu v BIOSu.

ne ne ne mam takovej dojem ze to neni upozorneni kvuli tomu jestli je skrin dobre nebo spatne zavrena ale prave kvuli tomu jestli to nekdo rozebiral nebo ne (takle napriklad zjistite jestli tam nekdo cizi lezl) a volba na to v biosu je, vypnout to jde ale presny nazev polozky nevim, to uvidis kdyz si to tam proctes, bude tam neco ve smyslu "case" jestli se dobre pamatuju

Zdar je to volba v BOISu a třeba já u sebe to mám v sekci system security (jsou tam hesla do BIOSu atd...) tak je tam i položka chassis intrusion a tam mám volby Enable/Disable a při otevření skříně je tam volba Detect... Potom mi to vyhazuje hlášu Alert! bla bla bla při spuštění PC.

Taky mi to hlásí, ale do biosu se nemohu dostat ani F2 ani delete ikdyž to píše. A ani nejde pokračovat F1. Jak jinak se dostanu do biosu?