Yi dashcam - uložení videa

Dobrý den, po opakovaném přečtení návodu jsem nezjistil, jak si mohu nějaký úsek videa tzv. zamknout, aby se mi nenahradil jiným videem (nahrávání ve smyčce)O systému rozpoznávání kolize samozřejmě vím, ale částo se během cesty autem stane hodně zajímavých situací a které bych se chtěl doma podívat, nejsem žádný debilní frajírek, co by jezdil v obci 150 a pak to dával na internet, nebo se chlubil kamarádům.Kamera je: YI smart dashcamhttps://www.czc.cz/yi-smart-dash-camera-seda...

Odpovědi na otázku

červeným tlačítkem, uloží se asi 15 vteřin před stiskem a 10 po. Uloží a zamkne