» Poradna » Web a internet

Yahoo.com jak změnit název ?

AhojTato platforma mě obtěžovala abych tam dal název. nevím k čemu by mě byl ,když to má název toho mailu. Nyní nevím jak se zbavit názvu. Dal jsem tam pepeík a nyní tam straší nápis pepík a můj mail yahoo.com.Kde se na youhoo smaže název toho malu ?Potřebuji jenom ten mail a nechci aby ta, bylo nějaké jméno. Kdybch to věděl dal bych tam akorát třeba tečku.Poradte kde s eto v nastavení yahoo smaže název mailu ?

Odpovědi na otázku

Co to?Nerozumím jazyku tvého kmene.

Ví někdo jak přejmenovat název ve jménu mailu na yahoo ?Ten mail má název super@yahoo.com ale ta věc chtěl ještě nějaké jméno a to se tam ted zobrazuje. Chtěl bych to jméno smazat. Nevíte kde v nastavení yahoo?Dal jsme tam jméno Pepík a chtěl bych ho odstranit.

Ty jsi cizinec? Neuvěřitelná čeština. I na druhý pokus.Jdi na yahoo.com. Ne do emailu.A pokud nejsi přihlášený, přihlaš se. A jdi znovu na yahoo com. Pokud jsi přihlášený, klikni na uživatele vpravo nahoře a změn si personální informace.

To jsem udělal. Děkuji. Výsledek, při odeslání je tam pořád uvedeno jméno.Ačkoliv jsme ho odstranil v nastavení změna profilu.

Omlouvám se. Nedá mi to.Můžu se zeptat na tvé vzdělání a čím se živíš?

Počítačový odborník.V nastavení tam je jméno a to jsme změnil. Chceš ukázat fotky ?Přestože jsem ho změnil při odeslání na jiný mail se tomu člověku pořád zobrazuje jméno odesílatele.

Já se jenom slušně zeptal. Mě by to vážně zajímalo. Ale samozřejmě přežiju, když se to nedozvím.

to tvoje davkovanie informacii mi pripomenulo:Vojak podáva správu generálovi:- Pán generál počas mojej služby sa nestalo nič vážne, iba sme zlomili násadu od lopaty.- A prečo ste zlomili lopatu?- To keď sme zakopávali strážneho psa...- A čo sa stalo strážnemu psovi ...- Prešlo ho hasičské auto ...- Preboha, čo tu robili hasiči?!?- Hasili muničný sklad.- A to ste mi to nemohli povedať hneď???- Hej, ja vám to poviem hneď a vy sa zastrelíte ako major

Přesně jsi to opsal. Proto by mě hrozně zajímalo čím se živí.

Achjo, člověk občas má chvilku kdy by někomu klidně i pomohl, ale tady ta poradna je fakt plná exotů nebo trollů....

Jo joNikdo učený z nebe nespadl. I bych se na to podíval. Ale proč…?

Zase se obvykle střílejí poslové špatných zpráv. Postup je pochopitelně odpovídající. Jen mi to připomenulo můj zážitek. Zil s popelem a poloprázdnou nádrží (sic!) z "přidruženého" objektu (Zkrácené, kdo ví) svezli do jiného objektu k zadní části obytné budovy ("B") a ono to večer baflo. Naštěstí se to podařilo uhasit. Zato ráno chudák u brány "vítal" velitele hlášením a ten ho takřka odhodil stranou a vrhl se na deveťáka. Na patro už dolezl celkem klidný když jsem mu podával patřičné hlášení jako dozorčí jednotky.

No jo, jenže já tam neletěl ale bagr byl už vypnutý. Kdybych to býval věděl, raději bych to nikdy neotvíral. Ale kdo ví. Třeba se to jednou povede a konečně to dovaří.No, jak se říká, tak dlouho se chodí až se se.

https://postimg.cc/G4Xt6YzXTady je fotka. Ačkoliv jsem změnil název. Pořád při příchozím mailu je uvedené u každého příchozího mailu jméno Pepík.

A Pepík aj zostane. Pokiaľ si si tam založll e-mailovú schránku napr. Pepik @yahoo.com - tak stále sa bude zobrazovať Pepik, darmo si v profile zmeníš svoje meno, forku údaje. Tá schránka sa zmeniť (názov) NEDÁ len, že si zmeníš údaje v PROFILE. Majú to na serveri a už iná schránka s Pepik@ tam NEBUDE.Vraj si IT odborník"nick | 26. 09. 2021 22:05 | Počítačový odborník...."Prdlajs si odborník, keď sa pýtaš na takúto základnú vec a to, že raz založenú schránku pod istým názvom len tak ľahko nezmeníš. Založ si NOVÚ schránku, zadaj si NOVÝ profil a budeš to mať tak, ako chceš.Ale mám dojem - že tu len TROLLuješ.IT odborník by toto vedel - ty si IT diletant.

Jinak takhle přeskakuje ta čínská klávesnice při každém slově , proto tam je tolik překlepů.

“ ta čínská klávesnice”?!Máš pocit, že my něco víme o tvé čínské klávesnici?Tvá schopnost sdělit myšlenku je neuvěřitelná (y)

Keby si tu uviedol typ tej klávesnice a výrobné číslo, farbu, počet kláves a spôsob formátovania pomocou nej, aj by Ti tu niekto hádam poradil.

Yahoo Mail
Krok 1 : Klikněte na ikonu ozubeného kola a potom vyberte možnost Nastavení

Krok 2 : Přejděte na kartu Účet a poté v sekci Účet Yahoo klikněte na tlačítko Upravit.

Krok 3 : Do pole Odeslat název zadejte nový název a klepněte na tlačítko Uložit. Klepnutím na tlačítko Uložit znovu uložte nová nastavení.

Ahoj Petřeozubené kolečkoOsobní údajeupravithttps://postimg.cc/G4Xt6YzXTakhle ?Dal jsme tam . a přesto to stále píše v názvu jméno Pepík.mail se potom jmenuje super@yahoo.comJenom vněm se pořád zobrazuje Jméno pepík ačkoliv jsem ho v nastavení smazal a dal tam " . a tečka.

Nevím, mělo by to fungovat zkusil bych poslat
zprávu ještě někomu jinému, jestli neuvidí odesilatele jinak...

Pretože on upravuje údaje v PROFILE!!!Ale pomenovanie schránky sa takto ZMENIŤ NEDÁ!!!Tiež si TROLL.

ved on ani nechce zmenit meno pred zavinacom, on chce, aby ked niekomu pride posta, prisla pod inym menom ako je tam nastavene aktualne. Chybu imho robi v tom, ze to meno maze a nie meni za ine.

popravdě, i kolesa psal lépe

A kdo to byl kolesa ?

'kolesa' nebyl nikdo. Kdy byl (Michal) Kolesa si vygoogli.

Sorry, ale absolutně nechápu o co se snažíš.

Nejde tam změnit jméno.https://postimg.cc/G4Xt6YzXPři odeslání mailu tam je pořád zobrazené příjemci jméno " Pepík. Ačkoliv jsme to v nastavení změna jména změnil na beze jména.Přesto tam pořád figuruje.

Já tam žádného Pepíka nevidím.Sedni si, nadechni se a zkus popsat co máš za problém. Zatím se jen pořád vyjadřuješ jak hotentot.

Pozor, aby tě Hotentoti nežalovali za urážku

Yahoo nemám, ale třeba v gmailu i v mail.com si můžeš v nastavení e-mailu vepsat jméno, které bude v odesílaných e-mailech (v GM je to v "Odesílat poštu jako", na mail.com v "Alias addresses"/"Sender name"). Divil bych se kdyby to na yahoo nešlo nastavit...musíš ještě pořádně pohledat ve všech nastaveních.