» Poradna » Mobily

Xperia X Honor

Koupili byste si raději Sony Xperia XA2 nebo Honor 9 lite? Už jsem osekal všechny parametry a teď fakt nevim...

Odpovědi na otázku

Tak teď už si vyber podle toho, který se ti víc líbí nebo která značka je to sympatičtější. Co výši koupil někdo cizí, je pro tebe irelevantní :)

Osobně bych asi šel do XA2, s Xperiemi mám dobrou zkušenost a lidi okolo také. Nicméně jedná se o osobní preferenci, takže zaručit spokojenost nemohu. Vlastnosti, které se mi zamlouvají (neříkám, že unikátní pro značku) jsou například menu button, zatímco ostatní značky z nějakého důvodu mají nutnost házet veškeré aplikace na plochu, což se mi extrémně nezamlouvá. aplikace SmartConnect (určitě u jiných výrobců existuje ekvivalentní alternativa) kde můžeš jednoduše nastavit mobil v případě zapojení příšlušenství atp. osobně i Design se mi zamlouvá trochu více (neměl jsem možnost vidět ani jeden z modelů živě, takže v realitě samozřejmě bych změnil názor). Shrnul bych to tím, že u Sony mi přijde, že se mi líbí takové ty malé detaily, kterých si všimnete až po čase, nebo dokonce ani nevšimnete, jak mohou být intuitivní. (ale samozřejmě určitě by se našli i naopak neduhy, nicméně se přiznám, že mě aktuálně nenapadají). Jo a na závěr bych zmínil, že se mi osobně lépe píše na Xperia klávesnici (aktuálně mám Z2, za dva týdny přesedlu na XZ2 Premium, tak snad se bude na ní stejně dobře psát ) než na jiných značkách co jsem měl možnost zkusit.

Díky, asi do ní půjdu. Teď mám taky Xperii, ale už starou a vydržela dlouho:) Jen se mi u XA2 moc nelíbí ten horní rámeček...

Mamince se nedávno pořídil společný dárek nový telefon - Xperia XA1 (Dual sim) a podle všeho (aji na první pohled) to nevypadalo špatně (modely si jsou ještě podobně, narozdíl od nového designu nových modelů, který se, tuším jmenuje Fluid Design). Tak snad i pro vás to bude optický klam a budete spokojen . Pro zajímavost jakou Xperii právě vlastníte?

#Edit: design se nazývá "Ambient Flow"

Ted mam Z1 compact

Nokia 6.1