» Poradna » Mobily

Xperia Tipo

Zdravím.Mám tento model od Sonyho asi 4 roky a naprostá spokojenost.Mám to jen na volání a Sms,internet-obchody,hry,FB,muzika,mě v telefonu nezajímají.Týden tomu mi to spadlo na zem,vše jelo kromě sítě.Kryt,baterka a simka ven,pak poskládat zpět,síť furt nebyla.Zkoušel jsem co mě napadlo,bez výsledku.Pak mě napadlo zresetovat ho do továrního nastavení,a síť se objevila.Jel v klidu do včera,to se opět síť ztratila,po resetu opět naskočila.Chtěl jsem se zeptat,jestli se tam něco přerušilo a síť se bude tratit dále,jestli s tím mám zajít do pudlice.Nerad bych o něho přišel,je to malé,jednoduché,jasně že se to nemůže rovnat s dnešníma smartfonama,ale baterka 6 dnů v pohodě.Koukal jsem na net a po obchodech,už se neprodává.Oprava by asi stála víc než jeho cena.Za případné reakce dík...

Odpovědi na otázku

za cca 1600 Kč můžeš mít repas z Německa:https://www.ebay.com/itm/Sony-Xperia-Tipo-ST21... (akorát nechápu, proč maj popis Francouzsky )

To by šlo.Znamená to asi.že se síť bude tratit dále a nečekaně,jak jsem pochopil...

mno, mohlo se tam rozbít cokoliv...Ale pokud si hodláš znovu koupit stejný telefon, tak si ten starý nech případně na díly.

Dík za příspěvek,pokud seženu,starý si nechám už kvůli baterii,ta je parádní.štve mě to,jinak je v pohodě,ale nechci riskovat,že mi síť v důležitém okamžiku zas vypadne...