» Poradna » Mobily

Xperia M boot loop

Zdravímpřes flastool jsem odemkl boot loader a pak se telefon dostal do boot loopu. Root jsem před tím neměl. Co s tím?Díky

Odpovědi na otázku

Flashni ho

Tento telefon som mal aj ja a musíš vybrať baterku.Dať naspäť a zapojiť kábel do pc ale do mobilu nie..Pripájaš kábel a držíš volume down sa mi zdá..Mala by zasvietit ledka na tel. Potom stiahni z netu officialny software a pomocou nejakeho youtube videa ho nahraj.Presný postup si nepamätám..Hral som sa s tým hodinu..Ani za nič do telefonu nenahrávaj custom rom keď nemáš o tom potuchy a bez rootu...

Jo flashoval jsem tam ofiko rom. Ale nenapadlo mě, že sem měl povolit wipe data. Díky všem