XP odmítá ovladače Catalyst

ahoj, moje čerstvě nainstalovane WinXP SP2 trpý zajímavým problémem, odmítají ovladače ATI Catalyst (vyzkoušeny 6.7, 6.9 a 7.3) Instalace sice proběhne vpořádku, ovšem pro restartu win naběhnou v 800x600 a 4b barevné hloubce :( Po zobrazení karty nastavení zobrazení na mě win vyprsknou hlášku, že ovladač byl napsán pro předchozí verzi systemu a není kompatibilní :(Podotýkám, že tam nervu žádne ovladače pro x64,MMC či Visty ale pro klasické 32bit WinXP, zároven mám .NETframewok 2.0 a záplaty cz roll-up update 03/2007. Na supportu ATI o tomhle problému nic nepíšou.. takže už se tohle někomu stalo, případně nějaké rady či nápady?ps: tu je screen té chybové hlášky http://img337.imageshack.us/my.php

Odpovědi na otázku

tak asi nejsou podepsane se podivej zda maš povoleno instalovat nepodepsane veci do PC

original Catalysty od ATI jsou podepsané, navíc mam povoleno instalaci necert. ovladačů. Každopádně to ted už je jedno, stahnul jsem Omega draivery (based on Cat 7.1), napoprvé udělaly to samé, tak jsem je přeinstaloval ještě jednou a system najednou neprotestuje a ovladače šlapu :D holt windows no... thx Bille...