» Poradna » Programy

XP a hry .... které jdou ... ???

Zdravím ...Zajímalo by mě, kdo má jaké zkušenosti s hrama pod XP. Byl by pěkný nějaký seznam her, které tam běží, případně po jakém zásuhu jste je rozběhali ... Samozřejmě i info o hrách které tam tutově neběží. Případně sem přispívejte a já pak z toho udělám tabulku. Možná že už to má někdo udělané, tak bych byl rád za link ...Díky.DES.Já osobně moc hry pod XP nehraju, ale pár jich tam mám: NFSHP2, C4, NOLF2, SOF1, SOF2, Q3, UT3, MOHA, RTCW, HL1, NHL2003

Odpovědi na otázku

vzhledem k tomu že pod XP funguje drtivá většina her (vyjma DOSových), zdá se mi dělat jejich býti sysifofskou prací (zvláště když neustále přibývají nové)

sakra zapoměl jsem tam slůvkou seznam

 tu