» Poradna » Programy

XP 32 bit - po reinstalu OS nejde spustit instalace SW co tam předtím byl

Dobrý den mám problém.Mám česrtvě nainstalovaný xp 32 bit. vše už je instalováno ,ale 2 programy se nespustí instalace, přitom jsem je měl na stejným systému před schozením instalované. verze jsou pro 32 bit sys. nevím kde by mohl být problém.děkuji za radu//upraven titulek z vágního "instalace"//

Odpovědi na otázku

Aké programy? Nepotrebujú doinštalovať framework? Alebo niečo iné?

třeba chybí SP3, Java nebo nějaké jiné doplňkové knihovny - visual c++ redistributable - nebo tak... Obvykle si ale daný SW řekne, nebo to má v popisu.

Když se nespustí instalace, obvykle ohlásí, v čem je problém (může je např. blokovat firewall apod.). Jestli víš na 100 %, že máš správné verze, budeš muset napsat, o jaké programy se konkrétně jedná. Někdo z nás už je určitě taky instaloval.

A už si stáhl těch cca 140 aktualizací, které XP mají i když obsahují SP3?

Po zmene titulku to už "tazatel josef" nenajde.

XPéčka jako fajn, dobrý no, ale tak někdy kolem roku 2000.. dnes už fakticky né.. To samé bude říkat o Win 7 někdy v roce 2030.. Takže už fakticky jen populární hojně používaný Linux..nebo okrajově zkusit ty neoblíbený stále stejně vykurvený Win 10, verze 3003, kterých má jen asi 5% uživatelů celého světa..