» Poradna » Programy

XP - rozšifrování souborů

Ségra měla na svým počítači druhej disk na kterým si zašifrovala nějaký soubory.Pak se jí ten disk se systémem podělal...A teďka jde o to, jak dostat ty zašifrovaný data z druhýho disku, když ho připojím na svůj počítač. Je to dost důležitý. Zašifrovaný je to normálně přes tu funkci XP ve vlastnostech souboru... Nevíte někdo prosím jak na to? Heslo ani login na ty svoje XP už prej neví... - napadlo mě to nainstalovat znova se stejným jménem a heslem - ale to už teda tím pádem taky nepůjde..Díky moc

Odpovědi na otázku

ono by to stejne nepomohlo. jediny co by ji zachranilo by byl certifikat. a ten ze smazanejch windows nejspis neziskas

A jinak to fakt nejde?

Pokud si s tim nic nedelal tak si vytahni jeji certifikat z winu - pripoj si je jako druhy diska zkopiruj si jej.. pokud jej ziskas neni problem ty data vyziskat

No ten disk jak na něm byly XP je právě zformátovanejA bez certifikátu to teda nijak nejde?...Mno tak to je asi v pr...

ne nejdepodival bych se po nejaky utilitce na obnovu dat z zformatovanejch disku. mozna by tim sel ten certifikat vytahnout, ale na to kde ho hledat se me neptej...