» Poradna » Mobily

XIAOMI ukládání přijatých souborů z messengeru

Ahoj, všichni,předem se omlouvám, jestli tu byl tento problém již diskutován, avšak já jsem toto vlákno nenašla.Chci se zeptat, jak zapnout automatické ukládání přijatých souborů a fotek z messengeru?Zkoušela jsem klasicky přes aplikaci, ale tam se mi nezobrazí ve složce ,,Fotky a Média,, možnost něco takového provést. Pouze uložení fotek pořízených mnou.Nevíte někdo v čem je problém a jestli lze odstranit?Děkuji mocMíša

Odpovědi na otázku

Co si pamatuji,tak napřed musíš stáhnout z Messengeru obrázek.Tak že na něm podržíš prst a dáš stáhnout - zvolit do telefonu.Tím pádem se objeví složka Messenger a dáš Povolit stahování.Já jsem od toho upustil,protože si to stahuje i kraviny které nechce.Takže si stahuju pouze co chci já.Princip znáš - podržet >dát stáhnout.

Které NECHCI..oprava.

Ok, přesně tomuhle postupu jsem se (kvůli množství) chtěla vyhnout, ale asi tedy není jiné řešení.

Asi by stačilo v nastavení Messenger zapnout tohle. https://ibb.co/5T4vVg7

To není na přijaté soubory, ale na soubory/fotky pořízené aplikací . A kolonka na přijaté soubory chybí.Nic, i tak děkuji.