» Poradna » Mobily

Xiaomi Redmi Note 4,problem mms

nefunguje mně přijímání a odesilaní mms,operátor BLESKmobilu mně sdělil že tento tip mobilu nejde automaticky nastavit na dálku a mám zkusit manuálni nastavení které najdu na internetu,bohužel nikde jsem toto nastavení pro tento tip mobilu nenašel ,zkoušel jsem prodejce,provozovatele linek,nic..

Odpovědi na otázku

Začni kontrolou jestli v Nastavení, SIM karty a mobilní sítě máš povoleno Vždy přijímat MMS. Kdysi se to tady už řešilo, nastavení přístupových bodů by měl být stejné, jako pro O2.

A když už tě René upozornil na pravopis, přidám: Nauč se za čárkou (tečkou) psát mezeru.

Bleskmobil používá o2 sítě tak to nastav podle nich. https://www.o2.cz/osobni/techzona-mobilni-t...

A ještě se podívej zda máš MMS aktivované v bleskmobil samoobsluha se přihlásiš a tam máš vše co máš aktivované nebo deaktivované.

Většina operátorů má, že jakmile aktivuješ SIM, tak ti do telefonu naposílá nastavení služeb. Očividně u tebe došlo k přepsání tohoto nastavení.

Jen pro jistotu, máš zaplá mobilní data? Už jsem se setkal s tím, že bez mobilních dat, mms nešla poslat.