» Poradna » Mobily

Xiaomi Redmi note 4 WIFI

Zdravím, potřebuji poradit. Mobil se mi nechce připojit k domácí WIFI. 4 měsíce bez problému na tuto Wifi připojený, ale z ničeho nic mi ukazuje Připojování a hned poté Dektivováno. Zkoušela jsem resetovat telefon, router a nic. Na ostatní Wifi se připojí ihned i data fungují. Neměla jsem žádný problém. Mám plný signál. Teď jsem dala obnovení do továrních dat a jsem zaseklá na stránce Připojit k internetu a telefon nic. Pořád se nechce připojit

Odpovědi na otázku

Nechce sa pripojit k domaci wifi, alebo sa nechce pripojit k internetu?To su dve rozne veci a kadza ma ine riesenie.

Mobil se nechce připojit k Wifi. Notebook a další mobily jsou k ní připojené ,ale můj mobil se připojit nechce.

Kontolna otazka:Ako ten telefon zobrazuje (oznamuje) pripojenie k domacemu wifi AP/Routru inak ako tym, ze funguje ci nefunguje internet?Poznamka:Internet totiz nemusi fungovat aj ked je telefon pripojeny na AP/Router. Preto je dolezite vediet ci je pripojeny na AP/Router, alebo je problem len s internetom.Ak mas istotu, ze naozaj nieje pripojeny (da sa skontrolovat inym pocitacom v konfiguracii routra), tak potrebujeme vediet na akom kanali ten router (domace wifi) vysiela.

Zdravím, mám naprosto stejný problém, řeším dnes celý den a pořád bez úspěchu. Souvisí to určitě s novou aktualizací systému, která proběhla včera v noci.

Router je na kánále č. 8

Asi mi nikdo neuvěří, ale po zapnutí bluetooth se to rozjelo...:D ...tento trik jsem našel přímo na fóru Xiaomi

Pokud ani to nepomůže, radí že se má nastavit bezpečnost routeru na WPA-PSK, to pomohlo i zbytku lidí.

funguje!

trik bluetooth fungoval pouze jednou :(

Pouze zapnutí wifi??

Asi se ti tlučou IP, nemáš třeba tiskárnu přes wifi? Nejlépe všechno na pár minut úplně vypnout a odpojit od elektrické sítě a pak postupně zapínat.