» Poradna » Mobily

Xiaomi redmi note 4 global rychlonabijeni

Zdravim,mam dotaz ohledne xiaomi redmi note 4 global a to jestli podporuje rychlonabijeni? Prosel jsem uz vic stranek se specifikaci a ruznych stranek s recenzemi a jsem z toho vedle :). Treba na czc ve foru pisou,ze nepodporuje a na beryko.cz zase ze jo a nekde ze to ma podporu quick charge 2.0,tak nevim. Hledam k tomuto telefonu nejakou kvalitni vhodnou nabijecku,tak jestli utracet za nabijecku s touhle podporou nebo nejakou klasickou.diky

Odpovědi na otázku

Beryko provozuje myslím ofiko kamennou prodejnu Xiaomi, tak by to snad měli vědět a být schopni poradit. Kdyžtak jim tam zavolej.

Quick charge nepodporuje, ale podoruje nabijeni 5V/2A, coz je celkem rychle s prislusnou nabijeckou.

Myslím že i 5V/2A je Quick Charge: https://en.wikipedia.org/wiki/Quick_Charge

No myslel jsem,ze by to meli vedet vsichni prodejci,co maji tyhle telefony v prodeji,protoze pak teda klamou,konkretne na tom czc byla otazka od uzivatele primo na czc a borec odpovidal, ze nema . No ale jestli staci na 2A nabijecka,tak to resit nebudu asi.diky za odpovedi