» Poradna » Mobily

Xiaomi redmi note 3

Dobry den, chtel bych se zeptat, jestli u tohoto mobilu xiaomi redmi note 3 staci verze 2gb ram, nebo 3Gb verze. Chtel bych, by proste pri plne pameti (hodne nainstalovanych aplikaci) aby se to proste nesekalo.... Ale zas na 3Gb ram se mi nechce utracet tolik penez. Mluvim o verzi Pro jak u 2Gb ram, tak 3Gb, protoze tato verze ma slot na sd kartu ... Dekuji za odpoved

Odpovědi na otázku

Mám Redmi note 2, kterej má 2GB RAM.Myslím, že víc zatím není třeba, když nemám nic spuštěno, tak mám cca 900MB-1GB volné RAM, když mám pak víc aplikací spuštěných, tak se dostanu na cca 400MB. Zatím jsou podle mě 2GB naprosto dostačující.