» Poradna » Mobily

Xiaomi redmi 5 - fungují data

zdravím , rano sem se probudil a od rana mi nefungují data...data normalně mam. přes wifi mi vše funguje ale když zapnu data jako bych je měl furt vyplí ..všechno bylo v pohodě než se mi stahla nová aktualizace ..neví někdo co stím prosím?

Odpovědi na otázku

A nestáhla se aktualizace přes mobilní data a nedošlo tedy k vyčerpání FUP?

pravě sem aktualizaci stahoval přes wifi.a mam ještě volnych 7 gb a když jdu na mojeo2 tak ani dobít další data si nemužu protože mi too ukazuje jak kdybych ty data měl vyplé(že nejsem připojen k siti .. zkoušel sem i dobít přes počítat a normalně se dobili data ale furt nefungujou na telefonu

Nezmínil ses zda jsi po té aktualizaci zkoušel restartovat mobil.A někdy je potřeba udělat po aktualizaci tovární nastavení.

samozřejmě jsem ho restartoval .. několikrát furt nic .

No občas se něco pokazí,ale můžeš zkusit tohle https://fxr-wifi-fix-and-rescue.en.uptodown.com/android }}} sám už jsem to několikrát použil a mě to pomohlo.

Pokud "to ukazuje, jako kdybyste ty data měl vyplé", tak bych si zavolal nejdřív na O2, jak jste na tom s daty a jestli nedošlo k zablokování. Nebo jestli máte jiný telefon, tak simkartu dejte do jiného telefonu a uvidíte, jestli tam ta data pojedou nebo ne. Když nepojedou, tak volat na O2, když pojedou, tak bude chyba v telefonu Xiaomi...