» Poradna » Mobily

Xiaomi Redmi 3 Factory recovery

Zdravím.Máte někdo mobilní telefon xiaomi redmi 3? Chtěl bych se vás zeptat jak v tomto mobilu má fungovat factory recovery?Podržím tlačítko napájení a zvuk nahoru. Dostanu se do tohoto menu:https://fscl01.fonpit.de/userfiles/6473453/image/n... Poté kliknu na recovery a mobil mi vyhodí tohle:http://en.miui.com/data/attachment/forum/201... a nikam dál se nedostanu. Bylo mi řečeno, že je to správná funkce telefonu kdy má komunikovat s PC a brát od něj příkazy. Mě se to však zdá jako naprostá hloupost. Tovární nastavení by mělo fungovat samo o sobě bez PC a zadruhé to odporuje většině toho co jsem vygoogloval...Podle mě je to chyba softrwaru.Co na to říkáte vy?

Odpovědi na otázku

Ano, takto je to správně. Pokud chceš tovární nastavení, tak to se dělá v Nastavení - další nastavení - Zálohování a obnovení dat - a úplně dole Obnovení továrních dat

Do menu se nedostanu mobil mám zablokovaný. Neznám gesto k odemčení obrazovky.

Ale dál to chce heslo k účtu, které jsem nikdy nepoužil,

zla poradna, chod na www.miuios.cz

Dík. Už jsem jim napsal.

zdar povedlo se ti to hodit do toho továrního nastavení?

jednoduche jak facka preskocit TENTO PRISTROJ JE UZAMCEN i kdyz neznas heslo tak muzes normalne pouzivat. Jinak chyba softwaru to neni je to na Flash systemu proto ti to nekomunikuje normalne s PC a jinak pres recovery menu jedine pres CMD udelat factory reset