» Poradna » Ostatní

Xiaomi Powerbank 2C 20000mAh

Dobrý den, již nějaký pátek vlastním powerbanku Xiaomi 2c 20000mAh. Včera i přesto že byla nabitá ze 75% nechtěla nabijet a po zmačknutí tlačítka neukazala stav nabíjení. Ležela v kufru tudíž se poškodit nemohla (ráno jsem s ni ještě nabijel) poté jsem našel nějaký indický návod ohledně vypnutí powerbanky (vím že se vypne automaticky) ale člověk je bezradný a zkouší vše. Po cca 10-13 sekundovém držení tlačítka problikali světílka znázorňující stav nabíjení, tudíž jsem došel k názoru, že elektronika uvnitř funguje. Od té doby však powerbanka nereaguje ani na zapojeni zařízení, zapojeni do sítě pro nabíjení samotné powerbanky. Ani na promáčkávání samotného tlačítko, či jeho dlouhé držení. Nesetkal se s tím někdo? Budu rad za každou radu. Děkuji

Odpovědi na otázku

nějaký pátek znamená co?Mohla prostě umřít baterie uvnitř...

Mělo být to být méně než dva roky (zjistím po příjezdu domů) ale jak říkám, ráno ještě fungovala...v životě s ni nebyl problém.

To už tak bývá, že něco funguje a najednou se to pokazí. Spíš se divím, že se tomu divíš

baterky často zdechnou ze dne na den. Nemusí to jen postupně "odhnívat" a snižovat kapacitu. Nebo prostě umřelo něco v elektronice. Dva roky nejsou na tohle nijak málo.