» Poradna » Ostatní

Xiaomi Mi5

Zdravim, potřeboval bych poradit. Potřebuji si koupit nový mobil a nevim jaký. Dlouho přemýšlím o Xiaomi Mi5: https://mobilni-telefony.heureka.cz/xiaomi-mi5-3gb-32gb/Potřeboval bych vědět jestli má podporu českých pásem LTE děkuji.

Odpovědi na otázku

Cit:,,A jak je to vlastně s LTE? Situace u Xiaomi se bohužel zatím nemění a české frekvence 800 a 900 MHz zkrátka chybí. Aktuálně nejrychlejší mobilní data tak můžete používat pouze ve velkých městech. Jakmile ale vyjedete například mimo Prahu, jste odkázáni na 3G, ale ve většině případů spíše na EDGE. Tento fakt je v případě Xiaomi Mi 5 naprosto klíčový a u zařízení v této cenové kategorii je to bohužel velký problém. Pro některé uživatele to ale třeba nebude natolik zásadní a Mi 5 si přesto ve svém hledáčku nechají.,,