» Poradna » Mobily

XIAOMI MI4 - pomoc - restart, fast mode (mood?)

čau, potřebuji pomoct.psala mi kamarádka, má mobil Xiaomi MI4 a říkala, že se jí podařilo ho nějak zaseknout a neví, co s tím. prej se mám podívat po nějakém tlačítku na restart, nebo jak se má dostat z fast moodu, ale na internetu jsem nic nenašla.nevíte někdo?

Odpovědi na otázku

dobre ti tak pitomce nemas si kupovat asijske levne suntypotrestal ses

Radši si pořádně zamixuj!

resetuj do tovarniho nastaveni

miuios.cz/index.phpHledej v komunitě.

Mám ten stejný telefon a občas se mi taky zasekne a nejde potom ani vypnou resetovat nic,jelikož baterku nelze vyjmout musím čekat až se vybije nic jiného se nedá dělat snad ti to pomůže