» Poradna » Mobily

Xiaomi Mi3 vs. Xiaomi Redmi Note 2(základní verze 16GB ROM, 2,0 GHz procesor )

Dobrý den potřebuji se zeptat jaký z těchto mobilů je lepší? Chci mobil na kterém budu moct hrát hry jako Asphalt 8 a Subway Surfers(naprosto plynule), když jsem hledal frekvenci grafického akcelerátoru (GPU) u Note 2 tak je nižší než u Mi3 přitom v benchmarcích má Note 2 okolo 48 000 bodů.Takže jaký si mám koupit?

Odpovědi na otázku

nějaký Samsung, všichni kluci od nás ze služebny mají Samsungymajor VotavaPolicie ČR